Film

Batgirl filminden kostümlü bir görseli yayınlandı

Batgirl filmi yaklaşık beş yıldır sürekli olarak gündeme gelmesine rağmen prodüksiyon süreci bir türlü hızlanmamıştı. Hatta daha önce Avengers filmlerinden de hatırlayacağımız Josh Whedon’un filmi yöneteceği açıklanmış fakat daha sonra ünlü yönetmen ile yolların ayrıldığı duyurulmuştu. Bu sancılı sürecin ardından nihayet işler yoluna girmiş gibi gözüküyor. Çünkü Batgirl filminden karakteri kostüm içerisinde gördüğümüz bir görsel yayınlandı.

Batgirl filminden kostümlü bir görseli yayınlandı

batgirl
batgirl

Batgirl karakterinin ilk yıllarını anlatacak olan filme dair ilk görsel, karaktere hayat veren Leslie Grace tarafından paylaşıldı. Attığı Tweet paylaşımında “Beklentilerini onlara karşı kullanıyorum. Bu onların zayıflığı olacak. Benim değil. Hepsi beni hafife alsınlar… Ve gardları düştüğünde ve gururları yükseldiğinde, kıçlarını tekmelememe izin verin.” ifadelerine yer verdi. Batgirl, Year One çizgi romanından bir alıntı yapan oyuncu, kostüm içerisinde nasıl gözüktüğüne dair görseli filmi merak edenlerle paylaştı. Kostüme baktığımızda da bazı ufak farklar dışında çizgi romanda olduğu gibi gözüktüğünü söyleyebiliriz. 

2022 yılında HBO Max platformunda yayınlanacak Batgirl filmi Adil El Arbi ve Bilall Fallah tarafından yönetiliyor. Filmde Leslie Grace dışında Flash filminde de Batman olarak karşımıza çıkacak Michael Keaton da yer alıyor. Ayrıca filmde J.K. Simmons, Brendan Fraser ve Jacob Scorpio gibi önemli oyuncuları da izleme şansına erişeceğiz.

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu