Nedir Bu Dijital Pazarlama ?

Uygulamada, dijital pazarlama tipik olarak bir bilgisayarda, telefonda, tablette veya başka bir cihazda görünen pazarlama kampanyalarını ifade eder.

sosyal medyada hack

Sosyal Medyada Dolandırıcılık

Sosyal medya kullanıcılarını sahte doğrulama formlarına yönlendirerek, insanların kişisel bilgilerini ve hesaplarını ele geçirmeye çalışıyorlar.

dolandiricilik

Google'da Yeni Güvenlik Önlemi

Şirket, Play Store girişleri için Android uygulama üreticilerinin uygulamaları tarafından hangi verilerin toplandığını ve bu verilerin nasıl kullanıldığını açıklamasını gerektiren yeni bir “güvenlik bölümü” üzerinde çalışıyor.

seo

SEO Uyumlu Web Sitesi

Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların aradıkları saniyeler içerisinde bulma sitenin ilgili olan sektörle en doğru bilgileri vermesi gibi olgularının tamamlanmasına SEO uyumlu web tasarım denilmektedir. 

Facebook ile Biden Savaşı

Başkan Biden Cuma günü yaptığı açıklamada, Facebook gibi platformların “insanları öldürdüğünü ” söyledi”

İnstagram İçeriklerin Hassaslığını Kontrol Ediyor

İnstagram, kullanıcıların uygulamanın Keşfet sayfasına göz atarken ne kadar hassas içerik gördüklerini kontrol etmelerini kolaylaştırıyor .

Netlifix Oyun Sektörüne Giriyor

Netfilix: Etkileşimli eğlenceden daha fazlasını yapmak için heyecan duyduğunu” söyledi ve oyun geliştirmek için yeni çalışanlarını işe alarak video oyunları yapmak istediğini söyledi.

instagram

Insights Verileri 60 Güne Çıkıyor!

Başkan Yardımcısı Vishal Shah’a göre: “Zaman dilimini şu an için 60 güne ikiye katlıyoruz (bu yaz daha sonra 90 olacak). Geri bildirimlere dayalı güncellemeler yapmaya devam edeceğiz ve mümkün olduğunda daha fazlasını paylaşacağız.”

sosyal medya danışmanı ne iş yapar

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Sosyal Medya Danışmanı; kurumlara, sosyal medyada daha aktif ve etkili reklam yapmaları konusunda destek vererek, kurumun daha geniş kitlelerce haberdar olmasını sağlar.

dijital pazarlama

Dijital Pazarlama İstatistikleri

Dijital pazarlama istatistikleri, pazarlama stratejinizi belirlerken faydalanabileceğiniz birtakım anket ve sonuca dayalı veriye dayanır. Her şeyin çok hızlı değiştiği günümüzde, kullanıcı trendleri, teknoloji ve yeni perspektifler ile birlikte geleneksel pazarlamaya göre çok daha hızlı değişiyor.

Rakip Analizi Nasıl Yapılır?

Yeni yazılım ve teknolojilerin ortaya çıkmasıyla birlikte, pazarlamacılar ve işletme sahipleri rekabet stratejileri hakkında her zamankinden daha fazla bilgi sahibi. Bir adım önde olmak için düzenli olarak kapsamlı bir rekabet analizi yapmak son derece önemli. Gelin şimdi detaylı bir biçimde rakip analizi nasıl yapılır ona bakalım.

e ticaret

WordPress ile E-Ticaret

E-ticaret söz konusu olduğunda, WordPress karşınıza çıkan ilk isim olmayabilir. Bu, esas olarak WordPress’in bir blog platformu olma ününden kaynaklanır. Yani, WordPress’in bir e-ticaret platformu olarak işlevselliği beraberinde bazı tartışmaları getiriyor. Bu yazıda WordPress konusunda kararınızı vermenize yardımcı olmak için WordPress ile e-ticaret yapmanın tüm noktalarına değineceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön