Oyunlar

Red Dead Redemption 3’ün çıkmasına yıllar var

Oyun endüstrisinden haberler sızdıran AccountNGT GTA 6’nın bu nesildeki tek Rockstar oyunu olacağını ifade etmişti, yani Red Dead Redemption 3 pek yakın değil.

Red Dead Redemption 3’ün çıkış tarihi oldukça uzak bir tarih olabilir. Oyun dünyasından haberler sızdıran AccountNGT GTA 6’nın bu nesildeki tek Rockstar oyunu olacağını iddia etmişti. Aynı şekilde önceden verdiği haberler ile meşhur Tom Henderson’da GTA 6’nın 2025’ten önce çıkmayacağını iddia etmişti. Bu yüzden Red Dead Redemption severlerin uzun bir süre daha RDR2 ile idare etmeleri gerekebilir.

Red Dead Redemption 3 çıkış tarihi pek yakın değil

İlk Red Dead Redemption oyunu ile Red Dead Redemption arasında geçen süre 8 yıldı. İlk RDR oyunu 2010 yılında, oyun dünyasına damgasını vuran Red Dead Redemption 2 ise 2018 yılında piyasaya çıkmıştı. Serinin üçüncü oyununun çıkmasından önce buna yakın hatta daha da uzun bir sürenin geçebileceği ifade ediliyor.

Read Dead Redemption 3
Read Dead Redemption 3

RDR 3’ün bu nesilde çıkmayabileceği söylentileri sebebiyle oyunun beklenebileceği en erken tarih Playstation ve Xbox konsollarının yeni nesil duyuruları ile olabilir. Bu da çok ama çok uzun bir süreyi kapsıyor. Tabi ki bunların (dayanaklı olsalar da) sadece iddia olduklarını hatırlatmakta fayda var. Rockstar ise, son dönemde arka arkaya çıkan iddialar karşısında sessizliğini korumayı tercih ediyor.

Kaynak: Merlinin Kazanı

DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu